• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Німецький лікар налагодив видачу негативних COVID-тестів за окрему плату

На курортній Майорці німецький лікар продавав тести на коронавірус з негативним результатом. При цьому тестування не проводилося, а вартість сертифіката склала 80 євро

Реклама на dsnews.ua

Центри тестування на коронавірус на Майорці для відпочиваючих зараз переповнені, повідомляє "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Тим, хто має позитивний результат тесту на коронавірус, заборонено вилітати додому — така людина має відправитися в карантинний готель.

Німецький сімейний лікар на острові, очевидно, вирішив скористатися проблемою: без тестування він видавав відпочиваючим сертифікат про негативний тест. За один сертифікат він брав плату в розмірі 80 євро.

Такий сертифікат, зокрема, отримав автор журналістського розслідування, який знімав процес прихованою камерою.

Зараз сімейний лікар відмовляється коментувати звинувачення проти нього.

Незважаючи на всі заклики утриматися від поїздок і жорсткі вимоги до відпочиваючих на Майорці — комендантська година, гастрономічні обмеження і тестування — тисячі туристів полетіли на Майорку на початку великодніх свят.

Тільки в суботу, 27 березня 2021, в столицю острова Пальму прибуло 60 літаків з Німеччини.

Як повідомляла "ДС", в Німеччині вакциновані від коронавируса громадяни, у яких виробився імунітет, зможуть ходити по магазинам без попереднього тесту на COVID-19 і подорожувати, не дотримуючись карантину.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua