• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Новий уряд Німеччини має намір зробити обов'язковою COVID-вакцинацію медиків

Новий уряд Німеччини збирається запровадити обов'язкову вакцинацію від коронавірусу медичних та соціальних працівників, які здійснюють догляд, до середини березня 2022 року

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у законопроекті, який парламент планує схвалити цього тижня, передає "ДС" із посиланням на The Local.

"Для захисту здоров'я населення та вразливих груп від коронавірусу особам, які працюють у певних установах та на підприємствах, необхідно пройти вакцинацію або одужати, або вони повинні мати медичну довідку про протипоказання до вакцинації проти COVID-19", – йдеться у законопроекті.

Це означає, що лікарі, фельдшери, медсестри та доглядальниці повинні до 15 березня 2022 року надати своєму роботодавцю доказ того, що вони були повністю вакциновані чи вилікувалися від коронавірусу.

Якщо вони не можуть пройти вакцинацію за медичними показаннями, вони повинні будуть до цієї дати отримати офіційну довідку від лікаря, яка пояснює, чому вони не можуть зробити щеплення від COVID-19.

У законопроєкті йдеться, що кожен, хто розпочинає нову роботу після 16 березня, повинен мати доказ вакцинації, перш ніж приступити до роботи. Це правило також застосовуватиметься до персоналу лікарських кабінетів та працюючих у службах невідкладної допомоги.

Люди, які не виконують вимог, можуть втратити роботу.

У Німеччині понад 30% населення досі не вакциновано від коронавірусу. Новий уряд розглядає можливість наслідувати приклад сусідньої Австрії та запровадити загальну обов'язкову вакцинацію людей старше 12 років наступного року.

Очікується, що цей план буде винесений на голосування у парламенті цього місяця після того, як новий уряд Німеччини прийде до влади 8 грудня.

Нагадаємо, Бундестаг має намір розглянути введення в країні загальної обов'язкової вакцинації від коронавірусної інфекції — вона може набути чинності у лютому 2022 року.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua