• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Оточення Путіна скосив COVID. У верхівці Кремля десятки хворих

В найближчому оточенні російського лідера Володимира Путіна захворіли на COVID-19 кілька десятків людей, через що він і пішов на ізоляцію

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив сам Путін, виступаючи по відеозв'язку на саміті Організації Договору про колективну безпеку, повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Ви знаєте, що, на жаль, змушений був в останній момент скасувати свій візит в Душанбе. Мені дуже шкода, але це пов'язано з тим, що в моєму найближчому оточенні, як ви знаєте, виявлені випадки захворювання на коронавірус. Це не один, не два, а кілька десятків людей", — сказав Путін.

До цього він додав, що буде "декілька днів" перебувати на "самоізоляції".

Нагадаємо, 14 вересня стало відомо, що Путін йде на карантин через зростання випадків зараження коронавірусом в його оточенні.

Нагадаємо, президент РФ нібито щеплений від коронавірусу. Перший компонент вакцини російський президент отримав 23 березня, другий — 14 квітня. Яким саме препаратом скористався глава Кремля, ні він сам, ні його представники не повідомляли, пояснюючи, що всі російські вакцини є ефективними та безпечними. Ні фото, ні відео процесу вакцинації немає.

Однак ЗМІ писали, що всі, кого пускають до президента Путіна, спершу відсиджують двотижневий карантин. Так, в червні журналіст NBC Кир Сіммонс перед інтерв'ю з Путіним пройшов двотижневий карантин.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua