• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

ООН проведе конференцію, щоб зібрати для Афганістану понад 600 млн доларів

Сьогодні, 13 вересня, ООН проведе у Женеві конференцію, щоб зібрати понад 600 млн доларів для запобігання гуманітарній кризі в Афганістані

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі агентства Reuters, передає "ДС".

Зокрема, агентство зазначає, що більшість населення Афганістану навіть до захоплення влади талібами була залежною від допомоги. Посадовці ООН та гуманітарні організації припускають, що, ймовірно, ця кількість зросте через посуху, брак грошей та їжі.

Всесвітня продовольча програма ООН встановила, що 93% афганців, опитаних у серпні та вересні, не вживали достатньої кількості їжі здебільшого через те, що не мали доступу до готівки.

Женевську конференцію, яка має початися сьогодні в другій половині дня, відвідають високопосадовці ООН, зокрема очільник Міжнародного комітету Червоного Хреста Петер Маурер та міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас.

Крім того, Всесвітня організація охорони здоров’я завдяки зібраним коштам прагне підтримати сотні медичних установ, які під загрозою закриття.

Нагадаємо, Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав міжнародну спільноту продовжити діалог із талібами в Афганістані "для уникнення економічного колапсу та мільйонів смертей у країні".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua