• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Опитування показало, скільки росіян готові підтримати Собчак на виборах президента

Реклама на dsnews.ua
64% росіян заявили, що ніколи б не проголосували на президентських виборах за телеведучу Ксенію Собчак, яка раніше оголосила про намір балотуватися

Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного дослідницьким холдингом "Ромира" на замовлення фонду "Петербурзька політика", передає "ДС".

На другому місці антирейтингу - опозиціонер Олексій Навальний (33 відсотки), слідом йдуть лідер ЛДПР Володимир Жириновський і координатор руху "Лівий фронт" Сергій Удальцов (по 23 %).

Згідно з даними дослідження, якби вибори глави держави відбулися в найближчу неділю, то за опонентів чинного президента Володимира Путіна в цілому віддали б голоси 25% росіян. Серед них найбільшою підтримкою користується лідер ліберал-демократів Володимир Жириновський, за нього готові проголосувати вісім відсотків опитаних. Голова КПРФ Геннадій Зюганов відстає від Жириновського на один відсоток.

За кандидатуру Ксенії Собчак готові проголосувати лише 2% опитаних. Такий же результат у лідерів "Яблука" і "Справедливої Росії" Григорія Явлінського і Сергія Миронова. Віддати голоси опозиціонеру Олексію Навальному готові 3% респондентів.

Опитування проводилося серед росіян, які мають намір піти на вибори, але не планують голосувати за Володимира Путіна і не збираються псувати бюлетень, пояснюється в дослідженні.

    Реклама на dsnews.ua