• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Орбан зустрівся із Сі Цзіньпіном: що говорили про війну в Україні

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зустрівся в Пекіні з лідером Китаю Сі Цзіньпіном

Китай
Віктор Орбан зустрівся із Сі Цзіньпіном / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Telex, передає "ДС".

Як заявив Орбан під час зустрічі, для угорців важливо, щоб Китай виступав за мир у світі. Говорячи про російсько-українську війну, прем'єр зазначив, що угорці є миролюбним народом, що прагне миру, рівноваги та гармонії, тому "ми завжди на боці миру і ніколи на боці війни".

"Для нас дуже важливо, щоб Китай домагався миру у світі, а не війни. (…) Ми також високо цінуємо вашу мирну ініціативу у випадку конфлікту, що відбувається по сусідству з Угорщиною", — звернувся він до Сі Цзіньпіна.

Пояснюючи мету візиту до Китаю, Орбан написав у соцмережі Х, що вважає Китай ключовою силою у створенні умов для миру в російсько-українській війні.

"Китай є ключовою силою у створенні умов для миру в російсько-українській війні. Ось чому я приїхав, щоб зустрітися з президентом Сі в Пекіні, лише через два місяці після його офіційного візиту до Будапешта", — йдеться в дописі. 

Як писала "ДС", Віктор Орбан поділився враженнями від своєї поїздки до Москви до президента РФ Володимира Путіна та пообіцяв більше "несподіваних зустрічей"

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua