• USD 38.6
  • EUR 41.7
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Організатори "Євробачення" відмовилися бойкотувати Ізраїль

Представники Європейського мовного союзу (EBU), який є організатором міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" відмовив пропалестинським активістам та не буде блокувати участь представників Ізраїлю в конкурсі в 2024 році

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

В EBU вирішили, що ізраїльський суспільний мовник відповідає усім правилам чесної конкуренції і зможе брати участь в конкурсі разом з 36 іншими мовниками, повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Наразі є інклюзивне ставлення до ізраїльських учасників великих змагань. Пісенний конкурс "Євробачення" залишається неполітичною подією, що об’єднує публіку по всьому світу через музику", — зазначили в EBU.

Як зазначається, дехто проводить паралелі між Ізраїлем, який був допущений до конкурсу та РФ, участь якої заборонили. Росія була виключена з "Євробачення" у 2022 році через вторгнення до України та після протестів декількох мовників-учасників.

"У 2022 році, після вторгнення в Україну, керівні органи EBU вирішили виключити РФ з пісенного конкурсу "Євробачення", де її представники повинні були змагатися разом з Україною. Як було сказано раніше, пісенний конкурс "Євробачення" – це конкурс для мовників. Після неодноразових порушень зобов’язань щодо членства та порушення цінностей суспільних ЗМІ участь Росії була призупинена", — заявили в EBU.

Як повідомляла "ДС", 17 листопада оприлюднено список фіналістів українського національного відбору на "Євробачення-2024".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua