• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Особистий лікар Саакашвілі назвав стан експрезидента незадовільним

Стан заарештованого експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі наразі є незадовільним

Михайло Саакашвілі
Михайло Саакашвілі / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив особистий лікар політика Ніколоз Кіпшидзе, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Лікар вважає, що для лікування експрезидента у військовому шпиталі в Горі потрібна висококваліфікована діагностика.

"Стан Михайла Саакашвілі незадовільний. У нього загальна слабкість, додалися останні два дні шлункові та кишкові проблеми. Необхідна висококваліфікована діагностика, передові препарати. Також виявлено анемію, якої у нього досі не було", — сказав Кіпшидзе.

Учасник альтернативного медичного консиліуму, створеного під егідою Народного захисника Грузії, невролог Отар Тоїдзе, назвав неврологічний стан експрезидента складним — таким, що потребує направлення до психоневрологічного реабілітаційного центру.

"Неврологічний стан Михайла Саакашвілі складний. У нього є проблеми з пересуванням і координацією, зміни настрою. Його неврологічний статус говорить про необхідність спеціальної реабілітації. Йому потрібна спеціальна установа, яка, я сумніваюся, що знайдеться у Грузії", — сказав лікар.

Він також повідомив, що Саакашвілі приймав у Руставській в'язниці та у тюремній лікарні психотропний препарат, який не слід приймати, й від цього його стан погіршився.

"Думаємо, що цей препарат погіршив загальний психологічний та неврологічний статус Михайла Саакашвілі", — сказав Тоїдзе.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, якою є позиція Саакашвілі щодо можливого продовження лікування за кордоном, невролог сказав, що той категорично проти.

"Саакашвілі сказав мені, що він повернувся до Грузії, щоб допомогти своєму народу, тому він має залишитись тут", — зазначив лікар.

Як писала "ДС", Михайло Саакашвілі заявив, що після звільнення з в'язниці має намір полетіти до України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua