• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

"Зупиніть Ле Пен": прем'єр Іспанії звернувся до французських лівих

Глава уряду Іспанії Педро Санчес висловив підтримку лівому альянсу Франції, який намагається зупинити ультраправе "Національне об’єднання", лідеркою якого де-факто є Марін Ле Пен

Педро Санчес
Педро Санчес
Реклама на dsnews.ua

Заяву іспанського прем’єра наводить Bloomberg, повідомляє "ДС".

Під час виступу у Бухаресті Санчес заявив, що ультраправі партії в Європі нав'язують свої "рамки традиційним правим партіям, які не здатні протистояти їхньому натиску", що включає риторику проти імміграції, гендерної рівності та боротьби зі зміною клімату.

"Це наш обов'язок – протистояти цій реакційній хвилі, тому що ніхто інший цього не зробить. Ми – остання лінія оборони. Від нас залежить, щоб Європа не зрадила свою душу", – сказав він на зборах глобальної асоціації лівих партій.

"Отже, французькі прогресисти, світ дивиться на вас, ви переможете ультраправих і ви будете керувати, тому що найкращий спосіб зупинити реакційну хвилю – це керувати", – додав він.

Як повідомляла "ДС", у ніч на 1 липня тисячі людей зібралися на центральній площі Парижа на знак протесту проти партії "Національне об'єднання", яка перемогла в першому турі виборів у французький парламент.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua