• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Пандемія посилила проблему голоду в світі, — ООН

У 2020 році через пандемію коронавірусу кількість голодуючих країн в світі збільшилася

голод
голод / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це зазначено в доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У 2020 році відбулося різке загострення проблеми голоду в світі... Основною причиною цього, ймовірно, є пандемія COVID-19", — йдеться в повідомленні.

Згідно з документом, в минулому році близько десятої частини населення світу — до 811 млн осіб — страждали від недоїдання. Для порівняння, в 2019 році цей показник становив близько 8,4% від загального населення в світі.

"Такі цифри говорять про те, що будуть потрібні величезні зусилля для того, щоб світ виконав зобов'язання покласти край голоду до 2030 року", — наголошується в повідомленні.

У доповіді уточнюється, що більше половини тих, хто страждає від недоїдання, (418 млн) проживають в Азії, а більше третини (282 млн) — в Африці. Ще близько 60 млн людей, що недоїдають доводиться на Латинську Америку і Карибські острови. Однак найбільш різке зростання масштабів голоду спостерігався в Африці, де страждають від недоїдання становили 21% населення, що вдвічі вище, ніж в будь-якому іншому регіоні світу.

Як повідомляла "ДС", за даними ООН, кожну хвилину в світі від голоду вмирає близько 11 осіб.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua