• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Парламентська асамблея ОБСЄ визнала дії Росії геноцидом українців

У день відкриття літньої сесії у Бухаресті ПА ОБСЄ ухвалила резолюцію із засудженням 10-річної збройної агресії РФ проти України

Реклама на dsnews.ua

Парламентська асамблея Організації з безпеки і співробітництва в Європі ухвалила резолюцію з визнанням дій росії геноцидом українського народу і необхідністю деколонізації РФ. Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради України, пише "ДС".

"У день відкриття літньої сесії у Бухаресті ПА ОБСЄ ухвалила резолюцію із засудженням 10-річної збройної агресії РФ проти України, якою визнала дії військово-політичного керівництва РФ та її збройних сил під час широкомасштабного вторгнення геноцидом українського народу", — повідомив член парламентської делегації Павло Фролов.

Документ також визначає деколонізацію РФ необхідною передумовою для встановлення міцного миру.

Резолюція, зокрема, закликає 53 країни-учасниці ОБСЄ докладати зусиль для деокупації Криму та усіх окупованих територій України шляхом підтримки Формули миру та Кримської платформи.

"Також резолюція закликає створити Спецтрибунал для притягнення до відповідальності рф за злочини, скоєні під час агресивної війни проти України, провести на міжнародному та національному рівнях розслідування масових звірств, убивств, зґвалтувань армії рф та інше", — йдеться в повідомленні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua