• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Пороми підуть з молотка": Окупанти розповіли, що буде з Керченською переправою

Реклама на dsnews.ua

Після того, як Керченська поромна переправа закрилася на невизначений термін, пороми можуть розпродати на аукціонах

Про це Крим.Реалії повідомила речниця компанії «АнРуссТранс» Марія Соловіченко, передає "ДС".

"Ми б із задоволенням продовжували працювати, якби у нас були замовлення на перевезення та контракти. Однак їх немає, так само як і роботи. Причина суто економічна: за відсутності попиту на морські перевезення ми не можемо утримувати порт і пороми, отже, зупиняємо переправу. В останні роки компанія компенсувала ці збиткові активи зі свого прибутку, але більше так робити не можемо. Якщо, припустимо, «РЖД» або інша компанія пішли б нам назустріч і дали б завантаження для поромів, ми продовжили б роботу, тому що судна у нас на ходу. Основним нашим замовником якраз була РЖД, але відтоді як відкрилася залізнична гілка на Керченському мосту, компанія вирішила переключити на нього вантажні перевезення. Те саме раніше відбулося з пасажирськими. В принципі це правильно, тепер зручніше їздити через міст", — пояснила росіянка.

За словами Соловіченко, її компанія також не може тримати пороми напоготові на випадок, якщо щось трапиться з мостом.

"Чим більше минає часу, тим менше залишається таких можливостей. Порт у нас закритий, майже не охороняється, інфраструктура і пороми амортизуються, не використовуються. Вони законсервовані, і щоб запустити їх, потрібен час. Пороми взагалі виставлено на продаж, і, коли вони підуть з молотка, переправа залишиться взагалі без суден", — сказала речниця компанії.

До 1 жовтня в компанії працювало 300 осіб, більше половини будуть звільнені і підуть на біржу шукати собі іншу роботу. Частину співробітників переведуть у порт «Кавказ» в Краснодарському краї: він залишиться працювати в Чорному морі, судна компанії будуть ходити звідти в Варну (Болгарія).

    Реклама на dsnews.ua