• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Партія Саакашвілі програла місцеві вибори в Грузії

За підсумками обробки даних майже з усіх виборчих дільниць на муніципальних виборах в Грузії, перемогу здобула правляча партія "Грузинська мрія"

Реклама на dsnews.ua

Такими є дані Центральної виборчої комісії Грузії за підсумками обробки результатів голосування на 3 740 дільницях з 3 743 ділянок, передає "ДС" з посиланням на "Руставі 2".

Так, за правлячу партію "Грузинська мрія" віддали свої голоси 46,65% виборців, а за Єдиний національний рух експрезидента Михайла Саакашвілі — 30,7%. На третьому місці з великим відривом партія Георгія Гахар "За Грузію" — 7,79%.

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав в соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Президент України Володимир Зеленський висловив стурбованість затриманням Михайла Саакашвілі в Грузії і тоном заяв грузинської сторони з цього питання. Володимир Зеленський заявив, що має намір домагатися повернення Саакашвілі в Україну.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що МЗС надаватиме всю необхідну підтримку затриманому в Грузії Михайлу Саакашвілі, оскільки він є громадянином України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua