• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Пентагон готовий запустити процедуру передачі влади Байдену

Реклама на dsnews.ua

Міноборони США заявило, що готове розпочати співпрацю з передачі влади відповідно до законодавства та угоди між Білим домом і командою переможця президентських виборів Джо Байдена

Про це йдеться у заяві Пентагону, передає "ДС".

"Ґрунтуючись на підтвердженні адміністратором Управління загальних служб, ми негайно приступимо до здійснення плану з надання підтримки відповідно до статуту, політиці Міністерства оборони та меморандуму про угоду між Білим домом і командою Байдена-Харріса", — мовиться в документі.

Також наголошується, що перехідна цільова група міністерства організовує і координує всі його контакти з командою переможця президентських виборів.

"Міністерство оборони готове надавати послуги і підтримку після виборів професійно, упорядковано й ефективно, що відповідає очікуванням громадськості від міністерства і нашій відданості національній безпеці", — відзначили в Пентагоні.

Як писала "ДС", Адміністрація загальних служб, яка займається питаннями зміни президента США, повідомила Джо Байдена, що готова почати процес передачі повноважень.

    Реклама на dsnews.ua