• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Переговори Путіна з Орбаном: президент РФ почав розмову згадкою про ультиматум Україні

Президент Росії Володимир Путін прийняв у п'ятницю у Кремлі прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана для переговорів, у тому числі про Україну, та розпочав зустріч згадкою про ультиматум для Києва

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Європейська правда", передає "ДС".

За інформацією видання, Путін заявив, що під час зустрічі з Орбаном у них буде можливість обговорити всі деталі ситуації в Україні. Він наголосив, що Орбан прибув до Москви також як лідер країни, що головує у Раді ЄС.

"Ви, напевно, знаєте про мій недавній виступ перед керівництвом МЗС у Москві. Там була викладена наша позиція щодо можливого мирного врегулювання. Звісно, я готовий обговорити з вами деталі", – сказав Путін.

Нагадаємо, під час візиту до Києва 2 липня прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розповів, що попросив президента України Володимира Зеленського подумати про припинення вогню перед початком мирних переговорів. В Офісі президента відповіли, що Зеленський "вислухав" Орбана, але у України вже є свій мирний план.

Петер Сійярто провів телефонну розмову зі своїм російським колегою Сергєєм Лавровим у той час, коли Віктор Орбан зустрічався із президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua