• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Переговори Азербайджану та Вірменії щодо кордону зайшли у глухий кут

Переговори між Вірменією та Азербайджаном щодо ситуації на кордоні у Нагірному Карабасі не принесли результатів. Баку і Єреван домовилися продовжити їх завтра, 16 травня

Між Азербайджаном і Вірменією знову загострився конфлікт
Між Азербайджаном і Вірменією знову загострився конфлікт
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні оборонного відомства Вірменії, передає "ДС".

"Сьогодні закінчилися переговори щодо врегулювання ситуації в деяких прикордонних районах, спрямованих на залагодження конфлікту", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вірменська сторона в черговий раз зажадала від Азербайджанських Збройних сил покинути суверенну територію країни і повернутися на вихідні позиції без будь-яких умов для уникнення подальшого загострення ситуації і непередбачуваних наслідків. В результаті зустрічі була досягнута домовленість продовжити переговори завтра, 16 травня.

Нагадаємо, в останні дні відбулося чергове загострення у відносинах між Баку і Єреваном, оскільки в ході заходів з демаркації державного кордону азербайджанські військові, за заявою Єревана, зайшли на територію Вірменії.

Виконуючий обов'язки премʼєр-міністра Вірменії Нікол Пашинян звернувся до президента Росії Володимира Путіна щодо надання військової допомоги відповідно до вірмено-російського договору.

Як повідомляла "ДС", президент Франції Еммануель Макрон закликав Азербайджан вивести війська з прикордонного району Вірменії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua