• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Пєсков заявив, що нові санкції США стануть перешкодою для діалогу Путіна та Байдена

Нові санкції США проти Росії не посприяють зустрічі президента РФ Володимира Путіна та американського лідера Джо Байдена

Володимир Путін і Джо Байден
Володимир Путін і Джо Байден
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прессекретар РФ Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, говорячи про нові можливі санкції США відносно РФ, заявив, що "диму без вогню не буває", і що в Кремлі засуджують і вважають незаконними будь-які санкційні устремління.

"Ймовірні нові санкції США не посприяють зустрічі Путіна і Байдена", — заявив він.

Пєсков також заявив, що Москва засуджує санкційні прагнення Вашингтона і буде відповідати на них за принципом взаємності, щоб найкращим чином забезпечити свої інтереси.

Зазначимо, Байден у розмові з Путіним у вівторок запропонував провести переговори на території третьої країни. Кремль зазначив, що сторони висловили готовність до продовження діалогу з найважливіших напрямків забезпечення глобальної безпеки.

Нагадаємо, 13 квітня відбулася телефонна розмова президентів США та Росії Джо Байдена і Володимира Путіна, в ході якої американський лідер запропонував провести зустріч на вищому рівні у третій країні. В Адміністрації президента США заявили, що терміни можливої зустрічі двох лідерів поки не обговорювалися, але у Вашингтоні не мають наміру відмовлятися від санкційного тиску на Кремль.

Як писала "ДС", пізніше у Фінляндії заявили про готовність організувати зустріч Джо Байдена та Володимира Путіна. Крім того, Чехія запропонувала зробити Прагу місцем першої зустрічі Байдена з Путіним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua