• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Під Ростовом виявили кладовище військової техніки окупантів Донбасу (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

У мережі з'явилися фото з місця зберігання знищеної в боях на Донбасі російської військової техніки біля села Синявське Ростовської області

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на " Український мілітарний портал ".

Так, місцеві жителі Ростовської області проникли на місце зберігання знищеної техніки і опублікували фотографії в соціальних мережах.

На фотографіях видно знищені танки, різну бронетехніку і системи залпового вогню.

Нагадаємо, що інформація про дане місце була відома раніше і частина техніки була вже ідентифікована.

«Кладовище згорілої військової техніки біля села Синявське. Звідки її стільки? Ми начебто ні з ким не воюємо», — йдеться в повідомленні автора публікації по Ростовській області.

Дане місце знаходиться в Ростовській області в польовому таборі російської армії біля села Водіно.

Точні координати: 47 ° 22ь29.1 "N + 39 ° 14ь00.0" E

Російські військові з 2014 року займаються евакуацією підбитої на Донбасі російської бронетехніки до Ростовської області.

На свіжих фотографіях знищеної техніки ще можна розгледіти розпізнавальні знаки російської армії у вигляді білих кіл, які наносилися на техніку Росії під час вторгнення в Україну в 2014 році.

Додатково на опублікованих фотографіях видно знищений сучасний танк російської армії моделі Т-72Б3, який стоїть на озброєнні Росії з 2013 року.

Характерною зовнішньою особливістю танка Т-72Б3 є наявність динамічного захисту Контакт-5, датчика вітру і сучасного прицілу Сосна-У.

Передбачається, що даний танк Т-72Б3 був знищений українськими військовим на Донбасі 26 серпня 2014. Далі танк перевезли в польовий табір в Ростовській області.

Відзначається, що в 2014 році в ході аналізу було встановлено, що для вторгнення в Україну використовували танки Т-72Б3 6-ї окремої танкової бригади Збройних сил Росії.

    Реклама на dsnews.ua