• USD 39.8
  • EUR 42.3
  • GBP 49
Спецпроєкти

Після теракту в "Крокусі" громадяни Таджикистану масово тікають з РФ

Громадяни Таджикистану почали масово виїжджати з Росії після теракту в підмосковному концертному залі "Крокус Сіті Хол"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Reuters, передає "ДС".

"Ми отримуємо багато дзвінків. Це, швидше за все, не скарги на утиски, а страх наших громадян, паніка, багато хто хоче виїхати. Ми зараз відстежуємо ситуацію, у нас більше людей приїжджає (до Таджикистану), ніж виїжджає", — сказала заступник голови Міністерства праці, міграції та зайнятості Таджикистану Шахноза Нодірі.

Водночас за даними анонімних джерел видання, цього тижня в Таджикистані затримали дев'ять осіб, підозрюваних у причетності до масового розстрілу, а також до войовничого ісламістського угруповання "Ісламська держава", яке взяло на себе відповідальність за вчинений теракт.

Міністерство праці Таджикистану очікує, що відтік мігрантів з Росії буде тимчасовим.

Нагадаємо, увечері 22 березня в концертному залі "Крокус сіті хол" стався теракт, внаслідок якого загинули понад 140 людей та понад 180 постраждали. Російська пропаганда звинуватила у причетності до теракту ісламських фундаменталістів та України. Відповідальність за теракт взяло на себе угруповання "Ісламська держава". Виконавців теракту було заарештовано. Ними виявилися громадяни Таджикистану. Пізніше у соцмережах з'явилося відео, яке свідчить про катування підозрюваних, а російські спецслужби розпочали переслідування та перевірки мігрантів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua