• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Після вибухів у Криму спроможності російської морської авіації знизилися, — британська розвідка

Вибухи 9 серпня в районі Новофедорівки в окупованому Криму, де розташована російська військова база, значно знизили спроможності морської авіації чорноморського флоту РФ в регіоні.

Вибухи у Криму
Вибухи на військовій базі у Криму
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

"Спроможності морської авіації флоту зараз значно знизилися. Цей інцидент, ймовірно, змусить російську армію переглянути своє сприйняття загрози, адже для них Крим раніше сприймався як безпечний тил", — кажуть у міністерстві, посилаючись на дані британської розвідки.

Водночас, додають у Міноборони, втрата восьми бойових літаків становить незначну частку від загального парку літаків, доступних Росії для підтримки війни.

"В основному Саки використовувалися як база для авіації чорноморського флоту Росії", — уточнили у міністерстві.

Як писала "ДС", 9 серпня у Новофедорівці на території окупованого Криму в районі російської авіабази пролунало кілька вибухів.

У Міноборони України заявили, що не мають відношення до серії вибухів на російській авіабазі в Новофедорівці в окупованому Криму, проте результатом у відомстві "задоволені". Крім того, у міністерстві іронічно зазначили, що росіянам краще не відвідувати український Крим, щоб оминути "неприємно спекотних літніх канікул".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua