• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Після замаху на прем'єра Словаччини декілька європейських лідерів заявили про отримання погроз

Лідери деяких європейських країн, зокрема Польщі та Сербії, повідомили про погрози, які вони почали отримувати після того, як у Словаччині здійснили замах на прем’єр-міністра Роберта Фіцо

Александар Вучич і Дональд Туск
Александар Вучич і Дональд Туск
Реклама на dsnews.ua

Про це інформує "ДС" із посиланням на повідомлення політиків.

Так, польський прем’єр Дональд Туск опублікував у соцмережі X одну з погроз, де невідомий користувач написав: "Сьогодні словаки дали нам приклад того, що потрібно робити з Дональдом Туском, якщо він провалить ЦКП".

Польський прем’єр заявив, що отримував багато таких коментарів з погрозами після замаху на його словацького колегу.

Крім того, президент Сербії Александар Вучич також отримував погрози, у яких його називали "наступною мішенню" після атаки на Фіцо. Згодом у сербському уряді повідомили, що заарештували чоловіка, який начебто загрожував безпеці президента країни, передає PTC.

Як повідомляла "ДС", 15 травня у прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо стріляли після виїзного засідання уряду. За словами свідків, які були на місці події, прем'єр підійшов до людей, які вітали його, і саме тоді пролунало кілька пострілів. Після цього очільник уряду впав на землю.

Після замаху Фіцо екстрено доставили до лікарні та прооперували. Директорка лікарні у Банську-Бистриці Міріам Лапунікова зазначила, що прем'єр перебуває у тяжкому, але стабільному стані.

За даними ЗМІ, в Фіцо стріляв 71-річний поет Юрай Цінтура.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua