• USD 40.7
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Пісторіус пояснив, чому Німеччина змінила позицію щодо ударів по РФ

Берлін дозволив Україні використовувати німецьку зброю проти військових об'єктів в Росії через адаптацію країни до нових умов війни. Попри це, Німеччина не буде постачати Україні крилаті ракети Taurus

Борис Пісторіус
Борис Пісторіус / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, передає "ДС" із посиланням на ZDF.

Пісторіус наголосив, що вважає правильним рішення дозволити Києву уражати німецькою зброєю окремі військові об'єкти на території Росії.

"Це те, що ми завжди робили від початку війни, яку Путін веде проти України. Ми адаптувалися до ситуації, адаптували нашу стратегію в кожному конкретному випадку", – сказав він на зустрічі з молдовським колегою Анатолієм Носатим.

Водночас, зауважив Пісторіус, Німеччина не буде поновлювати дискусії про постачання Україні німецьких крилатих ракет Taurus. Він пояснив, що ці дискусії знову стосуватимуться зброї з дальністю ураження в кілька сотень кілометрів.

"І ця межа залишається незмінною, навіть після заяв наших партнерів і нас самих", – підкреслив він.

Нагадаємо, в уряді Німеччини раніше підтвердили, що дозволяють Україні використовувати надану німецьку зброю для ударів по військових об’єктах на території РФ на тлі російського наступу в Харківській області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua