• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Південна Корея запустила гучномовці з пропагандою в бік КНДР через кульки зі сміттям

Південна Корея відновила трансляцію антипівнічнокорейської пропаганди через гучномовці в прикордонних районах у відповідь на понад 1000 наповнених сміттям і гноєм повітряних куль, надісланих КНДР

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні The Associated Press, передає "ДС".

У виданні пишуть, що після трансляції сестра північнокорейського диктатора Кім Чен Ина заявила, що Південна Корея створила "прелюдію до дуже небезпечної ситуації".

За її слвоами, Південна Корея стане свідком "нової відповіді" з боку КНДР, якщо продовжить трансляції і не зупинить активістів, які переправляють через кордон антипівнічнокорейські пропагандистські листівки.

"Я суворо попереджаю Сеул негайно припинити свою небезпечну діяльність, яка ще більше спровокує кризу конфронтації", – йдеться в заяві Кім Йо Чен Ина, опублікованій офіційним центральним агентством Північної Кореї.

Видання зазначає, що відновлення пропагандистських трансляцій може спровокувати військові кроки у відповідь, оскільки напруженість між супротивниками зростає, а переговори щодо ядерних амбіцій Північної Кореї залишаються в глухому куті.

Південнокорейські військові також заявили, що в неділю ввечері зафіксували запуск Північною Кореєю, як видається, більшої кількості повітряних куль зі сміттям. Військові не відразу підтвердили, чи приземлилися вони у Південній Кореї.

Як писала "ДС", сестра лідера Північної Кореї Кім Йо Чжон назвала обвинувачення у бік її країни щодо експорту зброї до Росії "вигадкою"

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua