• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Польща продовжує пом'якшувати карантин: що запрацює

В рамках наступних етапів пом'якшення карантину в Польщі відкриються магазини з продажу товарів не першої необхідності, галереї та музеї, а кафе і ресторанам дозволять приймати відвідувачам на літніх майданчиках

Прапор Польщі
Прапор Польщі / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це оголосив прем'єр Матеуш Моравецкій, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

З 4 травня відкриються другорядні магазини, які до сих пір були закритими — зокрема, магазини меблів і будматеріалів, а також художні галереї та музеї.

З цього дня на всій території країни школярі 1-3 класів повернуться до навчання в класах, а всі інші — з 29 травня.

З 8 травня планується відкриття готелів.

З 15 травня ресторани зможуть приймати відвідувачів на відкритих майданчиках, а з 29 травня — і в приміщеннях, із заповненням не більше 50% місць. Тоді ж з 50% заповнення зможуть відкритися кінотеатри та театри.

Також з цієї дати дозволять організацію весіль та інших урочистостей за участю не більше 50 гостей.

Як повідомив міністр охорони здоров'я Адам Недзельський, з 15 травня буде скасовано вимогу носити маску в громадських місцях на відкритому повітрі. У приміщенні і транспорті масковий режим зберігатиметься й надалі.

Як повідомлялося, з 26 квітня в Польщі частково відновили очне навчання школярі 1-3 класів, також відкрилися перукарні та салони краси. З 19 квітня відкрили дитсадки, ясла і дошкільні класи.

Щоденний приріст хворих на COVID-19 продовжує знижуватися. Якщо на піку весняної хвилі реєстрували до 35 000 заражень на добу, останній тиждень це переважно менше 10 000 випадків.

Нагадаємо, станом на ранок 28 квітня (за київським часом) загальна кількість випадків зараження коронавірусом в світі досягла 148 335 023.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua