• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Посол США полетів з Росії

Посол США в Росії Джон Салліван вилетів з Москви до Вашингтона транзитом через Лондон для подальших консультацій

Джон Салліван
Джон Салліван / US State Department
Реклама на dsnews.ua

Як повідомило Інтерфаксу інформоване джерело, в зв'язку з відсутністю в четвер прямих рейсів в США, посол вилетів з Росії рейсом "Аерофлоту" в Лондон, передає "ДС".

Вранці в четвер, кілька автомобілів американської дипмісії під'їхали до зали офіційних осіб і делегацій аеропорту "Шереметьєво". Спілкуватися з пресою посол США не став.

Нагадаємо, минулого тижня США оприлюднили новий пакет санкцій відносно Росії, який, зокрема, включав висилку 10 російських дипломатів з посольства у Вашингтоні і заборону американським фінансовим інститутам на участь в первинних розміщеннях держборгу РФ, номінованого в рублях.

Москва ввела заходи у відповідь — дзеркально відповіла на висилку дипломатів і ухвалила ряд заходів, які зачіпають діяльність американської дипмісії в РФ. Крім того, Кремль рекомендував послу Салливану поїхати до Вашингтона на консультації. Таким чином, російська сторона запропонувала Салливану наслідувати приклад його російського колеги — посла РФ в США Анатолія Антонова, який в березні був запрошений в Москву для консультацій.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua