• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Поведінка Трампа з Байденом змусила організаторів змінити формат дебатів у США

Реклама на dsnews.ua

Під час дебатів кандидатів на пост президента США Дональда Трампа та Джо Байдена у Клівленді (Огайо) опоненти постійно перебивали одне одного та модератора. Через поведінку кандидатів організатори змінять формат наступних етапів дебатів між ними

Про це йдеться у повідомленні Комісія з президентських дебатів, передає "ДС".

Як зазначили у комісії, минулі дебати продемонстрували потребу внесення доповнень у формат наступних, щоб «забезпечити більш упорядковане обговорення тем».

«Комісія уважно вивчить зміни, які належить скоро ухвалити та оголосити», — йдеться у заяві.

Крім того, в комісії подякували модератору перших дебатів, журналісту телеканалу Fox News Крісу Уоллесу «за професіоналізм, який він проявив» під час перепалки Трампа та Байдена.

Громадське зазначає, що напередодні, 30 вересня, вночі відбулися перші теледебати Трампа та Байдена. Чинний президент США увесь час перебивав і опонента, і модератора ㅡ останній навіть запропонував йому помінятися місцями й вести дебати замість нього.

Байден також перебивав, але значно менше ㅡ частіше йому доводилося перекрикувати Трампа, коли той говорив у відведений для демократа час. Принаймні двічі Байден просто не витримував і казав: «Може, ти вже стулиш пельку?».

    Реклама на dsnews.ua