• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Працюють по п'ять годин на день замість восьми: президент Киргизстану полаяв місцевих будівельників

Президент Киргизстану Садир Жапаров поскаржився на киргизьких робітників, які на будівництві Будинку уряду в Бішкеку працювали по п'ять годин на день замість восьми, а також розповів про запрошення будівельників із Дубая

Садир Жаппаров та президент РФ Володимир Путін
Садир Жаппаров та президент РФ Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Жаппаров заявив на церемонії передачі нової техніки для потреб мінтрансу країни, передає "ДС" із посиланням на російське пропагандистське агентство ТАРС.

"Від безвиході нам довелося найняти робітників із Дубая, які приїхали до Бішкеку. Попросили допомогти до вересня завершити об'єкт", — сказав він.

За його словами, місцеві робітники не справлялися із поставленими завданнями.

"На об'єкті працювало близько 500 киргизьких робітників. Працювали по п'ять годин на день замість 8 годин. У суботу, незважаючи на робочий день, не приходили, могли пропасти і в понеділок", — пояснив Жапаров.

Крім того, продовжив він, місцеві будівельники близько години на день витрачали на обід, ще годину – на телефон, ще приблизно стільки ж – на перекури.

Як запевнив президент Киргизстану, влада республіки планувала завершити будівництво Будинку уряду до жовтня нинішнього року, коли в Бішкеку відбудеться саміт глав держав СНД.

"Кажуть, що робочих місць у нас немає, але на ті, які є, не йдуть. Якщо й йдуть, потім йдуть", — поскаржився президент.

Будівництво нової будівлі Будинку уряду у південній частині Бішкеку розпочалося навесні минулого року

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua