• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Правнук Сталіна став безпритульним через конфлікт із батьком, — ЗМІ

Прямий правнук Йосипа Сталіна, глухонімий художник Селім Бенсаад став безпритульним

Селім Бенсаад
Селім Бенсаад
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у сюжеті телеканалу "360 TV", передає "ДС".

Як зазначається, Селім Бенсаад змушений ночувати у своєму автомобілі: його батько, алжирець Хосін Бенсаад, фактично "вигнав чоловіка надвір, змінив замки і намагається заволодіти дорогою квартирою в Москві".

Пресаташе Селіма Бенсаада Вадим Горжанкін розповів, що через давній конфлікт із батьком Селім не може потрапити до квартири, в якій прописаний. За словами Горжанкіна, "все пов'язано з тим, що йде замах на його життя, загрози його життю, і ведеться спроба визнати його недієздатним для того, щоб заволодіти його власністю".

"Ситуація дуже загострилася після нещодавнього виходу книги, яка була підготовлена безпосередньо Ланою (історикиня родини Сталіних Лана Паршина, — ред.) у співавторстві із Селімом", — розповів Горжанкін.

Прес-аташе додав, що у книзі міститься "дуже сенсаційна інформація": зокрема — щодо нібито підробки заповіту заради заволодіння квартирою, щодо прагнення батька Селіма отримати ікону Сталіна тощо.

Глухонімий 50-річний художник Селім Бенсаад — син Галини Джугашвілі, онуки Йосипа Сталіна (дочки сина диктатора Якова Джугашвілі від другого шлюбу з Юлією Мельцер).

Як писала "ДС", у Нижегородській області Росії почали зводити так званий "Сталін-центр". Будівля, за задумом творців, стане "музеєм Сталіна та радянської доби".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua