• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Прессекретар Навального підтвердила його плани повернутися в Росію

Реклама на dsnews.ua

Російський опозиціонер Олексій Навальний планує повернутися в Російську Федерацію, і не розглядає інші варіанти

Про це йдеться в повідомленні прессекретаря Навального Кіри Ярмиш в Twitter, передає "ДС".

"Весь ранок мені пишуть журналісти і запитують, чи правда, що Олексій планує повернутися в Росію. Я розумію причину питання, але тим не менше мені дивно, що хтось міг думати інакше. Ще раз підтверджую всім: ніяких інших варіантів ніколи не розглядалося", — написала Ярмиш.

Як писала "ДС", 2 вересня німецька влада виступила з офіційним оголошенням, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин.

Міністерство закордонних справ України засудило отруєння російського опозиціонера і відзначило, що "міжнародне співтовариство має належним чином відреагувати на цю нелюдську розправу Кремля". Росія зобов'язана швидко знайти і притягнути до відповідальності організаторів отруєння Олексія Навального, йдеться в спільній заяві міністрів закордонних справ країн Великої сімки (G7).

У Європейському союзі заявили, що переглянуть відносини з Російською Федерацією після отруєння опозиціонера Олексія Навального, і можуть задіяти режим санкцій за аналогією з актом "Магнітського" в США.

    Реклама на dsnews.ua