• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Президент Хорватії заявив, що "Крим ніколи більше не буде Україною": У МЗС відреагували

Міністерство закордонних справ України відреагувало на неприйнятну заяву президента Хорватії Зорана Мілановича про те, що Крим ніколи більше не буде українським

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Реакцію МЗС оприлюднив речник відомства Олег Ніколенко, передає "ДС".

МЗС вважає неприйнятними висловлювання президента Хорватії, який фактично поставив під сумнів територіальну цілісність України.

"Цікаво, чи зміг би Зоран Міланович стати президентом своєї країни із такою риторикою в 1990-х роках, коли Хорватія боролась за збереження своєї державності? Чи погодилися б його виборці закрити очі на окупацію частини території їхньої країни? Сумніваюся.

Нагадаю, що через зовнішню агресію Хорватія могла втратити третину своїх земель. Однак завдяки героїчній боротьбі хорвати змогли захистити незалежність своєї держави", – зауважив речник міністерства.

Ніколенко також додав, що відомство високо цінує та дякує уряду Хорватії і хорватському народу за непохитну підтримку українців в боротьбі проти агресії Росії.

Нагадаємо, 30 січня президент Хорватії Зоран Міланович, який раніше вже робив антиукраїнськими заявами, закликав не порівнювати ситуацію навколо Косова з анексією Криму Росією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua