• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Принца Філіпа поховають в дубовій труні зі свинцевою обшивкою

Чоловік королеви Великобританії Єлизавети II, принц Філіп, буде похований в труні з англійського дуба зі свинцевою обшивкою

Twitter.com
Реклама на dsnews.ua

Труни для принца Філіпа і британської королеви Єлизавети II були виготовлені понад 30 років тому, передає "ДС" з посиланням на іноземні ЗМІ.

Вони зберігаються в похоронному бюро Leverton&Sons, яке отримало їх від попередників у 1991 році.

Свинцева обшивка має зменшити вологість всередині труни й уповільнити розкладання тіла. У подібних гробах ховали й інших членів британської королівської сім'ї, зокрема, принцесу Діану. Через свинець її труна важила понад 250 кілограмів.

Як катафалк передбачається використовувати один з двох гібридних позашляховиків Land Rover Defender 130 Gun Bus з відкритим верхом, модифікованих за вказівкою самого принца Філіпа. Обидві машини почали готувати до використання через кілька годин після госпіталізації Філіпа в лютому.

Нагадаємо, 9 квітня принц Філіп помер у віці 99 років, не доживши два місяці до столітнього ювілею. Після смерті чоловіка королеви в Великобританії оголосили восьмиденний національний траур. Похорон Філіпа призначений на 17 квітня. Очікується, що через пандемію COVID-19 він пройде без масових заходів.

Герцог Единбурзький принц Філіп Маунтбеттен народився в 1921 році. З 1947 року він був одружений на британській королеві Єлизаветі II. Філіп — батько принца Чарльза і дід принців Гаррі та Вільяма.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua