• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Прокурор МКС вимагає видати ордер на арешт Нетаньягу: політик відреагував

"Абсурдний і фальшивий" ордер головного прокурора МКС нібито спрямований проти всієї ізраїльської держави

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив у відеозверненні, передає "ДС" із посиланням на Times of Israel.

"Як ви смієте порівнювати монстрів ХАМАСу з солдатами ЦАХАЛу, найморальнішої армії у світі? З якою зухвалістю ви порівнюєте ХАМАС, який вбивав, палив, різав, ґвалтував і викрадав наших братів і сестер, з солдатами ЦАХАЛу, які ведуть справедливу війну, що не має аналогів, з мораллю, яка не має собі рівних?", — каже політик.

Нетаньягу "з огидою" відкинув заяву головного прокурора МКС Каріма Хана та назвав її "повним спотворенням реальності". За його словами, це є прикладом "нового антисемітизму", який перемістився з університетських кампусів до Гааги.

Посадовець додав, що "спроба МКС зв'язати нам руки провалиться", що жоден міжнародний форум "не завадить нам завдати удару по тих, хто прагне нашого знищення", і що Ізраїль повалить ХАМАС і досягне повної перемоги.

Як писала "ДС", прокурор Міжнародного кримінального суду в Гаазі Карім Хан вимагає видати ордери на арешт прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта та трьох лідерів ХАМАСу – Ях'ї Сінвара, Мухаммада Дейфа та Ісмаїла Ханії.

Їх звинувачують у воєнних злочинах та злочинах проти людяності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua