• USD 36.6
  • EUR 37
  • GBP 44
Спецпроєкти

Пропагандист Лукашенка Азарьонок лякає світ цингою, віспою та "іспанкою" (ВІДЕО)

Телеведучий білоруського державного телебачення Григорій Азарьонок впевнений, що на людство чекають пандемії цинги, віспи та іспанського грипу

Григорій Азарьонок
Григорій Азарьонок / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив у своїй програмі "Таємні пружини політики 2.0", фрагмент якої було опубліковано в Мережі, повідомляє "ДС".

"Ягідки — попереду! Погіршення і скорочення раціону харчування, його структури, а також недолік корисних речовин в їжі ведуть до загального ослаблення організму і підвищують його сприйнятливість до різних захворювань. І ті, навіть наявні в організмі людини хвороби, які не дають про себе знати при нормальному харчуванні, можуть стати смертельно небезпечними, коли воно погіршиться.Так що до "винайдених" "ков-сарсів" (штамів коронавірусу — "ДС") скоро прийдуть ті, про які ми вже і забули: цинга, віспа, туберкульоз, "іспанка". І дуже дуже скоро — стежте за руками шахраїв з ВООЗ", — сказав Азаренок.

У Мережі іронізують, що пропагандист режиму самопроголошеного президента Білорусі "взяв на себе місію" російської телеведучої програм про здоров'я Олени Малишевої.

"Білоруська версія передачі "Жити здорово". Азарьонок у якійсь моторошній манері наступає на п'яти Малишевої", — пише Telegram-канал "Катарсіс".

Нагадаємо, у зв'язку із зростанням у світі захворювань мавпою віспою Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила надзвичайну ситуацію. Так, на сьогоднішній день уже у 75 країнах світу зареєстровано понад 16 тисяч випадків захворювання, п'ять людей померли.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua