• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Просили не селити з українцями: російські футболісти після побиття у Туреччині наскаржилися пропагандистам

Футболісти російського "Шинника" під час перебування на зборах зверталися з проханням до адміністрації турецького готелю Royal Seginus не розселяти їх представниками України

Футболісти "Міна"
Футболісти "Міна" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пропагандистам із РІА-Новини розповів генеральний директор "Шинника", передає "ДС".

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що представників російської команди побили футболісти українського "Мінаю" із Закарпатської області. Українці "прискіпливо" питали опонентів, чому ті не протестують проти війни, яку веде РФ.

"Ярославський "Шинник" просив турецький готель не селити гравців з українськими футболістами, розповів "РіА Новості" гендиректор клубу", — йдеться у повідомленні пропагандистів.

Готель бронювали ще у листопаді, на той момент нікого там більше не було, чому з'явилася українська команда – питання до готелю, зазначив гендиректор "Шинника".

Кремлівські пропагандисти пишуть, що зараз російські футболісти у безпеці, ступінь тяжкості отриманих у бійці травм встановлюється.

Крім того, повідомляється, що поліція Анталії не отримувала звернень щодо бійки російських та українських футболістів, затриманих немає.

Пізніше стало відомо, що після бійки "Шинник" переїде до іншого готелю.

Гендиректор "Шинника" також спростував повідомлення про те, що російський клуб виселяють — "переїхати вирішили самі".

Російський клуб також анонсував офіційну заяву.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua