• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Протести у Берліні: затримано вже понад 360 осіб

Реклама на dsnews.ua

Кількість затриманих під час протестів проти коронавірусних обмежень, які відбулися 18 листопада у центрі Берліна, досягнула 365 осіб

Про це свідчать уточнені дані німецької поліції, передає "ДС" з посиланням на DW.

За даними поліції, серед затриманих є також особи, які були затримані лише на короткий проміжок часу, а згодом відпущені. Скільки людей досі перебувають під вартою, у поліції не уточнили.

Як повідомляється, також під час сутичок між правоохоронцями й демонстрантами 10 поліцейських отримали пошкодження, одна поліцейська з травмою голови потрапила до лікарні, а у одного з її колег — вивихнуте плече, передає агенція dpa.

Загалом, за даними поліції, в масових акціях у центрі Берліна напередодні взяло участь близько 7 тисяч демонстрантів. Багато з них не дотримувалися соціальної дистанції та не мали на обличчях захисних масок.

Нагадаємо, 18 листопада в центрі Берліна пройшли акції противників урядової стратегії по боротьбі з розповсюдженням коронавірусу на тлі планів німецького парламенту затвердити закон, який дасть великі повноваження в стримуванні пандемії. Противники коронавірусних обмежень закликали до протестів. У відповідь в центр Берліна стягнули велику кількість поліцейських.

У той день затримали 190 протестувальників. Також під час акції протесту постраждали девʼять поліцейських.

    Реклама на dsnews.ua