• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Протести у Білорусі: Цепкало пообіцяв студентам, яких вигнали з вузів, допомогти зі вступом в Україні

Реклама на dsnews.ua

Благодійний фонд "Білорусь майбутнього", опозиціонера Валерія Цепкало оголосив, що студентам, яких відрахували з ВНЗ країни за участь в протестах проти де-факто президента республіки Олександра Лукашенка, буде надана допомога зі вступом до університетів в Україні, де зараз знаходиться політик

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Цепкала, передає "ДС".

"Благодійний фонд "Білорусь майбутнього" звертається до студентів Республіки Білорусь. Ми інформуємо про те, що студентам, яких незаконним шляхом відрахували з білоруських ВНЗ, наш фонд надає допомогу на території України зі вступом до українських університетів. Якщо у Вас є питання або Вам необхідна допомога зі вступом, будь ласка зв'яжіться з нами за електронною адресою: helpbelarus.by@gmail.com", — зазначено в повідомленні.

Українська правда уточнює, що 12 серпня Валерій Цепкало з України заявив про формування "Фронту національного порятунку Білорусі" і про створення в Києві фонду "Білорусь майбутнього".

Нагадаємо, раніше Цепкало заявив, що Фронт національного порятунку Білорусі створить сайти з особистими даними тих, хто фальсифікував вибори, і ОМОНівців, які жорстоко придушували протести незгодних з їх підсумками.

    Реклама на dsnews.ua