• USD 28.4
  • EUR 33.7
  • GBP 37.8
Спецпроєкти

Протести в Білорусі: Лукашенко змінив главу МВС

Реклама на dsnews.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив змінити в розпал протестів по країні главу МВС і призначив 29 жовтня новим міністром внутрішніх справ Івана Кубракова

Перед цим Кубраков працював начальником ГУВС Мінміськвиконкому, передає "ДС" з посиланням на БЕЛТА.

"Задум у мене був, щоб створити сплав досвіду, відданості, патріотизму, таланту. І я дуже сподіваюся, що у вас ця робота вийде", — сказав Лукашенко.

Як зазначається, звільнений глава МВС Юрій Караєв призначений помічником Лукашенка по Гродненській області.

За даними Telegram-каналу " Ви слухали маяк ", Іван Кубраков тиждень тому в інтерв'ю пообіцяв залучити до відповідальності всіх, хто закликає до протестів в Білорусі з-за кордону.

Як повідомлялося, 25 жовтня в Білорусі пройшли масштабні акції протесту і ходи в рамках останнього дня "народного ультиматуму", висунутого влади. Опозиція на чолі зі Світланою Тіхановською вимагала, щоб Лукашенко оголосив про відхід, насильство на вулицях повністю зупинилося, а все політв'язні були звільнені. Влада не виконала жодної з вимог. У зв'язку з цим учасники протесту оголосили національний страйк.

26 жовтня білоруські прикордонники стверджували, що за минулий тиждень відмовили у в'їзді в країну 595 іноземцям. Основна маса непропущених осіб нібито намагалася в'їхати з України, Польщі та Литви.

    Реклама на dsnews.ua