• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Путін "благословив" Кадирова на новий термін на посаді глави Чечні

23 червня президент РФ Володимир Путін поговорив по відеозв'язку з главою Чечні Рамзаном Кадировим і "благословив" його на новий термін

Рамзан Кадиров
Рамзан Кадиров
Реклама на dsnews.ua

Розмова транслювалася «Росією 24», передає "ДС" з посиланням на TJ.

Кадиров: "Цьогоріч на Чеченську республіку чекає важлива подія — це багаторівневі вибори, в тому числі глави республіки. Регіон повністю до них готовий, тому як ваш відданий піхотинець я чекаю подальших вказівок і готовий виконати будь-який ваш наказ".

Путін: "Добре. Я подивився ваші звернення, листи. У зв'язку з цим кілька слів хотів би сказати. У вас вище, ніж в середньому по Росії, ситуація розвивається в позитивному ключі в промисловості і сільському господарстві. Постійна чисельність населення зростає. Все це свідчить про те, що ситуація змінюється на краще, у людей збільшується горизонт планування. Це дуже добре".

Путін зазначив також і недоліки Чечні в соціальній сфері: в регіоні поки ще недостатньо дошкільних установ, а кількість лікарів на число громадян менше, ніж у цілому по Росії. Президент пообіцяв перерозподілити ресурси з бюджету за допомогою федерального уряду.

"За вашої особистої участі Чечня дійсно стала одним із найбезпечніших суб'єктів Російської Федерації. Це завдяки мужності, терпінню чеченського народу. Завдяки тому, що вдалося подолати ті складні, дуже важкі процеси, які дісталися нам із радянських часів. Через усі ці випробування і страждання пройшов чеченський народ і зробив свій вибір. Я повинен чесно сказати. Одна справа — керувати антитерористичними підрозділами, а інше — економікою. Мене порадувало те, що в республіці під вашим керівництвом економіка розвивається. А сьогоднішній Грозний кардинальним чином відрізняється від того, що було за радянських часів. Це теж ваша заслуга. Зроблено дуже багато, має бути ще більше", — сказав президент Росії.

В кінці Путін запропонував Кадирову «продовжити роботу» і піти на нові вибори, а також побажав «успіху». Глава Чечні у відповідь подякував президентові РФ за підтримку.

Кадиров очолює Чечню з 2007 року. Останні вибори глави регіону відбулися у вересні 2016 року: тоді Рамзан Кадиров балотувався від «Єдиної Росії» і переміг, за офіційними даними, набравши 97,94% голосів.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін призначив проведення виборів в Державну Думу на 19 вересня 2021 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua