• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Путін дав "генералів" двом окупантам, які керували загонами "ополченців" на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін присвоїв звання генерал-полковника колишньому ватажкові "народної міліції ЛНР" Сергію Кузовлеву і звання генерал-лейтенанта Дмитру Касперовичу, який також брав участь в окупації сходу України

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалах видання "Одеський кур'єр", передає "ДС".

Так, терорист Кузовлев активно брав участь у бойових діях в ОРДЛО в 2014-2015 роках. Він устиг побувати командувачем російськими окупаційними військами, а саме Другим армійським корпусом у Луганську.

Курируючи найманців, він переховувався за псевдонімом "Ігнатов Сергій Юрійович", "Тамбов" і "Ігнатов". Також відомо, що саме за участь у бойових діях на території України Кузовлев отримав підвищення по посаді.

У період із 2015 по серпень 2016 року російський окупант був командувачем 20 армією (Воронеж) Західного військового округу Збройних сил РФ. Потім він став командувачем 58 армією (Владикавказ) Південного ВО ЗС РФ, а зараз уже дослужився до першого заступника командувача Південного ВО ЗС РФ.

Примітно, що Кузовлев також був активним учасником обох чеченських воєн, у 1995 і 2000 роках. Крім того, за військові злочини, здійснені на Донбасі, його внесено в базу на сайті "Миротворець".

Що стосується Касперовича, то він у 2014 році навіть отримав поранення на Донбасі. Відповідний документ опублікував на своїй сторінці у Twitter офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим.

"В указі Путіна ми натикаємося на сумно знайомого нам персонажа Кузовлева Сергія Юрійовича, який став генерал-полковником. Додам про інше тіло, Касперовича Дмитра Валерійовича, пораненого під час вторгнення в Україну в 2014 році. Отримав генерал-лейтенанта", — зазначив захисник України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua