• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Путін допустив військове втручання Росії в конфлікт у Карабасі на боці Вірменії

Реклама на dsnews.ua

Росія може втрутитися в бойові дії між Азербаджаном та Вірменією через Нагірний Карабах на боці останньої

Про це заявив президент Росії Володимир Путін в ефірі одного з російських пропагандистських телеканалів, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Кремля.

"Вірменія є членом ОДКБ, у нас перед Вірменією є певні зобов'язання в рамках цього договору. Але бойові дії, на превеликий наш жаль, тривають досі, вони ведуться не на території Вірменії. Що ж стосується виконання Росією своїх договірних зобов'язань в рамках цього договору, то ми завжди виконували, виконуємо і будемо виконувати свої зобов'язання", — сказав він.

Путін також додав, що знаходиться в "постійному живому робочому контакті з прем'єр-міністром Вірменії". І запевнив, що "ніяких питань у керівництва Вірменії з приводу якості виконання Росією своїх союзницьких зобов'язань не виникає". Те, що відбувається в Карабасі він назвав "трагедією".

"Це — трагедія, ми дуже переживаємо. Тому що і Азербайджан, і Вірменія, Нагорний Карабах — це все території, на яких проживають не чужі нам люди. Досить сказати, що у нас в Росії проживає близько 2 мільйонів азербайджанців і понад 2 мільйонів, за нашими підрахунками, вірмен ", — заявив господар Кремля.

Як повідомляла "ДС", раніше Міністерство оборони Вірменії заявило, що Азербайджан почав великий наступ на південному напрямку Нагірного Карабаху, задіявши резервні сили і велику кількість військової техніки.

Міністерство оборони Азербайджану звинуватило вірменську армію в обстрілі населених пунктів в трьох районах країни, які знаходяться за межами Нагірного Карабаху.

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що країна готова піти на компроміси в питанні врегулювання конфлікту за умови аналогічної позиції влади Азербайджану.

    Реклама на dsnews.ua