• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Путін назвав появу НАТО в Україні перетином "червоних ліній" Росії, — Пєсков

Розширення інфраструктури НАТО на територію України стане для Росії перетином її "червоних ліній"

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив журналістам, передає "ДС" з посиланням на ТАСС

Пєсков підтвердив, що Володимир Путін і самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко неодноразово обговорювали тему потенційного розширення НАТО на територію України

На питання, які можуть бути заходи у відровідь Росії і Білорусі на розширення НАТО, Пєсков зазначив, що це будуть "дії щодо забезпечення безпеки двох держав".

Путін говорив на переговорах з Лукашенком, що розширення інфраструктури НАТО на територію України означає для Москви вихід за рамки допустимого.

"Тема потенційного розширення військової інфраструктури НАТО на територію України неодноразово згадувалася президентом Путіним… Президент Путін говорив, що це знаходиться за межею тих самих червоних ліній, про які він неодноразово говорив раніше", — сказав Пєсков.

Як повідомляла "ДС", Олександр Лукашенко і Володимир Путін обговорили розміщення військ НАТО в Україні і домовилися, що будуть вживати спільні заходи у відповідь.

Надаємо, виступаючи перед Федеральними зборами у квітні, Путін заявив, що країни, які будуть "загрожувати національній безпеці" Росії, "пошкодують так, як ніхто ні про що не шкодував".

"У нас вистачить терпіння, відповідальності, здорового глузду при прийнятті будь-якого рішення. Але, сподіваюся, по відношенню Росії нікому не прийде в голову переступити червону межу. Де вона буде проходити — це ми самі вирішимо", — сказав президент Росії.

Крім того, Володимир Путін порівняв дії деяких країн щодо РФ з поведінкою шакала Табаки з твору "Книга джунглів" англійського поета і прозаїка Редьярда Кіплінга. Росію ж в цій частині своєї промови Путін порівняв з тигром Шерханом з даного твору.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua