• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Шакали, що крутяться навколо тигра: Путін пустився в літературні аналогії, розповівши про "тих, хто чіпляє Росію"

Президент Росії Володимир Путін порівняв дії деяких країн щодо РФ з поведінкою шакала Табакі з твору «Книга джунглів» англійського поета і прозаїка Редьярда Кіплінга

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідні літературні аналогії Путін навів в щорічному посланні Федеральним зборам Росії, передає «ДС».

Так, президент Росії заявив, що деякі країни наслідують «задирати» Росію, порівнявши їх з шакалом Табаки, крутиться навколо тигра Шерхана, з твору Кіплінга.

«Ми бачимо, що відбувається в реальному житті. Як я вже сказав, чіпляють Росію то тут, то там без жодних причин. Звичайно, навколо них відразу ж, як навколо Шерхана, крутяться всякі дрібні Табакі. Все як у Кіплінга. Підвивають для того, щоб задобрити свого суверена», — сказав він.

Нагадаємо, депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Борис Вишневський припустив що на екстреному засіданні Ради Федерації, яке заплановане на 23 квітня, може бути санкціоновано введення російських військ на Донбас.

Як писала "ДС", депутат Держдуми РФ, лідер комуністів Геннадій Зюганов заявив, що керівництво Росії повинно офіційно заявити про те, що буде боротися за Донбас усіма засобами, включаючи військові.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua