• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Путін про міжнародну політику РФ: Росія завжди знайде шлях відстояти свою позицію

Росія завжди знайде шлях, щоб відстояти свою позицію на міжнародній арені

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це президент РФ Володимир Путін заявив у щорічному посланні Федеральним зборам Росії, передає "ДС".

"У Росії є свої інтереси, які ми захищаємо і будемо відстоювати в рамках міжнародного права, як це, власне роблять і інші держави світу, а якщо хтось відмовляється розуміти цю очевидну річ, вибирає егоїстичний і зарозумілий тон — Росія завжди знайде шлях відстояти свою позицію ", — сказав Путін.

Він додав, що в світі "всі звикли до практики політично мотивованих незаконних санкцій в економіці".

"Сьогодні така практика перероджується в більш небезпечну. Мова про прямий спробі державного перевороту в Білорусі і спробі вбивства президента. Де реакція колективного Заходу?", — запитує Путін.

"А що було б, якби державний переворот в Білорусі стався, скільки б людей загинуло. Про це ніхто не думав, як і не думали про Україну", — додав президент Росії.

Він також заявив, що можна "як завгодно ставитися до (президента-втікача Віктора Януковича — "ДС") президента Януковича, якого усунули з допомогою збройного перевороту", а також до президента Венесуели Ніколаса Мадуро.

"Але спроби усунення вищих посадових осіб — це перейти всі межі", — вказав Путін.

Як повідомляла "ДС", 17 квітня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив, що співробітники КДБ затримали членів груп, яким нібито було поставлено завдання викрасти його дітей і організувати вбивство самого Лукашенка.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua