• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Путін побачив, як Європа хоче помститися Росії за поразку Гітлера та Наполеона

Президент Росії Володимир Путін упевнений, що геополітичні недоброзичливці намагаються помститися РФ за поразки Адольфа Гітлера та імператора Наполеона

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

На його думку, ці недоброзичливці "хочуть реваншу", передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс".

"Після розвалу СРСР наші геополітичні недоброзичливці поставили собі за мету дорозвалити те, що ще залишилося від історичної Росії, дорозвалити її ядро, Росію, Російську Федерацію і підкорити все, що залишиться, своїм геополітичним інтересам. Як не дивно, хтось хоче реваншу за невдачі у боротьбі з Росією в історичні періоди, за невдалі походи Гітлера на Росію, Наполеона тощо. Історичних прикладів дуже багато", — сказав він.

При цьому Путін не назвав імен цих "недоброзичливців", проте явно натякаючи на Німеччину та Францію, які рішуче підтримують Україну. Він також додав, що вже стикався з такими "недоброзичливцями".

На думку російського диктатора, "хтось прагне до того, щоб у сьогоднішніх умовах світу, що швидко змінюється, зберегти свою гегемонію, у тому числі за рахунок Росії".

"Зробити це зокрема за рахунок Росії після її можливого дроблення. Мабуть, хтось вважав нашу країну слабкою ланкою. Помиляються. Багато хто вже зрозумів, що помиляється. Цього ніколи не було, нікому цього не вдавалося, цього не буде. Нікому не вдасться це зробити", — сказав президент.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua