• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Путін пообіцяв Лукашенку підтримку після санкцій Євросоюзу

Господар Кремля Володимир Путін пообіцяв самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку продовжити надання всебічної допомоги після запровадження нових санкцій Євросоюзу

Олександр Лукашенко та Володимир Путін
Олександр Лукашенко та Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на форумі регіонів Росії і Білорусі, передає "ДС".

Зокрема, на форумі він знову згадав Другу світову війну і наголосив на необхідності збереження памʼяті про спільне минуле. Він також назвав білорусів і росіян "спадкоємцями покоління переможців", на яких лежить відповідальність збереження традицій бойового братства і взаємовиручки.

"Тому ми продовжимо надавати всебічну допомогу братньому білоруському народу в нинішній не найпростішій внутрішньополітичній обстановці в Білорусі, в умовах безперервного санкційного і політичного тиску, наполегливих спроб ззовні розгойдати ситуацію. Підтримуємо і будемо підтримувати білоруських друзів у протистоянні з санкційними обмеженнями, запровадженими Євросоюзом", — зазначив Путін.

Зазначимо, у форумі бере участь і сам Лукашенко.

Як повідомляла "ДС" 21 червня Євросоюз заморозив активи і запровадив візові заборони щодо 78 білоруських офіційних осіб і 8 підприємств.

Крім того 24 червня завершилася письмова процедура оформлення нових секторальних санкцій Європейського союзу проти Білорусі. Санкції включають обмеження на доступ до європейських фінансових ринків, а також на експорт товарів білоруської промисловості.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua