• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Путін продовжує сидіти на самоізоляції, незважаючи на вакцинацію від коронавірусу, — ЗМІ

Президент Росії Володимир Путін, незважаючи на заяву про вакцинацію від COVID-19, не планує залишати самоізоляцію c карантином для працюючих із ним людей і заходами по відеозв'язку

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це виданню «Проєкт» повідомили джерела, передає "ДС".

Згідно з запевненням Путіна про те, що він зробив перше щеплення від коронавірусу майже сім тижнів тому, а друге майже чотири тижні тому, у нього вже повинні були виробитися антитіла. Однак він не має наміру залишати самоізоляцію.

«Було би логічно, якби Путін чи вже вийшов, чи збирався би найближчим часом вийти з режиму суворої ізоляції. Адже він і так — єдиний у світі публічний лідер, який уже рік як закрився від людей (відвідувачі відсиджують двотижневий карантин, а багато заходів проходять у дистанційному режимі», — припускають журналісти.

За словами одного зі співробітників Ермітажу, керівники музею сиділи замкнені перед візитом Путіна 27 квітня (через п'ять тижнів після щеплення). Так само, як і люди, які контактували з ним на параді 9 травня, — співробітники протоколу і фотографи відсиділи два тижні в Президент-готелі, розповів співрозмовник, близький до Кремля.

Не збирається президент РФ відмовлятися і від заходів по відеозв'язку. Заплановані на травень Рада безпеки і оргкомітет «Перемога» пройдуть дистанційно, стверджує співрозмовник, знайомий із планами глави РФ.

За його словами, так проходила абсолютна більшість зустрічей Путіна в кінці квітня (з тими ж членами Радбезу РФ або уряду), випливає з публікацій на сайті Кремля. У всіх випадках, коли заходи проходили очно, співрозмовники Путіна попередньо сиділи на карантині.

Швидше за все, Путін іще довго буде залишатися в режимі ізоляції, каже співрозмовник, близький до адміністрації президента РФ.

Нагадаємо, Путін повідомив, що 9 травня здав тест на антитіла до коронавірусу. Коефіцієнт позитивності склав 15.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua