• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Путін спростив набуття громадянства РФ для дітей-сиріт з України

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, який передбачає спрощене отримання російського громадянства для недієздатних осіб та дітей-сиріт з України

Реклама на dsnews.ua

Указ поширюється і на мешканців окупованих територій, передає "ДС" із посиланням на ТАСС.

"Встановити, що діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків, недієздатні особи, які є громадянами "Донецької Народної Республіки", "Луганської Народної Республіки" або України, набувають громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку", — йдеться в указі.

Встановлено, що із заявами про прийом у громадянство РФ таких осіб мають право звернутися, наприклад, опікуни та піклувальники, які є громадянами РФ, самопроголошених "ЛНР" та "ДНР" або України. Також серед них — керівники організацій для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків; керівники установ, які надають освітні, медичні та соціальні послуги. Йдеться про організації, що знаходяться на території "ЛДНР", Запорізької або Херсонської областей України.

Як повідомляла "ДС", станом на 9 травня російські окупанти вивезли з України на територію РФ понад 1,185 млн наших громадян, понад 200 тисяч з яких — діти.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua