• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Путін відправив Кім Чен Ину цінний подарунок потягом

Після дворічної перерви через обмеження, спричинені пандемією Covid-19, Північна Корея та Росія відновили транскордонне залізничне сполучення. Перший вантажний потяг із 30 породистими кіньми вирушив до прикордонного пункту Хасан-Туманганг

Кім Чен Ин
Кім Чен Ин / AP
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні The Moscow Times, передає "ДС".

Як зазначає видання, породистий кінь має високу символічну цінність як у північнокорейській міфології, так і в політичній культурі.

Згідно з інформацією російської митниці, у 2010-2019 роках Північна Корея імпортувала 138 коней вартістю 584 302 долари. 

У компанії "РЖД" повідомили, що наступна залізнична партія до Північної Кореї складатиметься з медичної продукції. Дату майбутніх поставок не уточнюють. 

Північна Корея була однією з перших країн, яка закрила свої кордони в січні 2020 року, незважаючи на те, що офіційно не повідомляла про випадки зараження Covid-19 понад два роки. Росія продовжувала постачати продовольство та ліки до 2021 року, після чого двостороння торгівля скоротилася майже до нуля. 

У жовтні південнокорейські ЗМІ повідомили, що Пхеньян почав підготовку до відкриття нових торгових представництв у всій Росії для розширення імпорту борошна та енергоносіїв. За даними південнокорейських джерел, Північна Корея імпортувала пшеницю з Росії в серпні та газ у жовтні в обмін на підтримку вторгнення в Україну. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua