• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Путін заявив, що спеціально знищує енергетичні об'єкти України (ВІДЕО)

Російський диктатор Володимир Путін офіційно підтвердив, що РФ цілеспрямовано атакує енергетичну інфраструктуру України

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пишуть російські ЗМІ, передає "ДС".

Путін поскаржився на "галас" щодо російських ударів по енергетичній інфраструктурі України.

"Так, ми це робимо. Але хто ж почав? Хто вдарив по Кримському мосту? Хто підірвав лінії електропередач з атомної електростанції Курська? Хто не подає воду до Донецька? Неподача води до мільйонного міста — це акт геноциду", — заявив Путін.

Зазначимо, офіційно представники українських спецслужб відкинули звинувачення у причетності до організації вибуху на Кримському мосту. Путін же у цій заяві намагається перекласти на Україну провину за дії окупантів.

Так, поки російські війська утримують контроль над захопленою Запорізькою АЕС, Путін заявляв, нібито спецслужби України здійснили терористичні акти щодо Курської АЕС, підриваючи лінії високого класу напруги. Доказів цьому Росія не надавала.

Щодо водопостачання у Донецьку — там дійсно загострюється проблема води. У квітні стало відомо, що російські окупанти артобстрілом пошкодили водогін каналу Сіверський Донець-Донбас. Відремонтувати його було неможливо через постійні обстріли.

Сіверський Донець був основним джерелом постачання питної води до Маріуполя, Донецька та інших міст. Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко розповідав, що для відновлення цієї мережі потрібні мільярди гривень та режим тиші.

Утім, за даними місцевих видань, російські окупаційні сили хочуть побудувати канал з Дону, щоб забезпечити водою захоплені Маріуполь і Донецьк.

Нагадаємо, американське видання Politico визнало російського президента Володимира Путіна "невдахою року". Причиною цього став його провал в Україні, який призвів до втрати репутації не лише у світі, а й у самій Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua