• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Путін знову заявив, що не хоче війни, але згадав "поганий приклад НАТО"

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що не хоче війни в Європі, але нагадав про бомбардування в Югославії, які відбулися у 1999 році

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на спільній пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем, передає "ДС".

"Що стосується війни в Європі. Канцлер сказав, що людям його покоління, а я належу до цього покоління, важко уявити війну в Європі, і сказано це стосовно ситуації навколо України. Але ж ми були свідками війни в Європі, розв'язаної НАТО проти Югославії. Велика військова операція з нанесенням ракетно-бомбових ударів по одній з європейських столиць — по Белграду… Це ж було. Без санкції ради безпеки ООН. Це дуже поганий приклад, але він був", — заявив він.

При цьому Путін наголосив, що не хотів би війни у ​​Європі.

"Чи хочемо ми цього? Звичайно ні, саме тому ми й висунули пропозиції про переговорний процес, результатом якого має бути домовленість щодо забезпечення рівної безпеки всіх, включаючи нашу країну", — заявив він.

У свою чергу, Шольц додав, що в Югославії була інша ситуація — "там була загроза геноциду і цьому необхідно було перешкодити".

На ремарку Шольца Путін заявив, що, за оцінками РФ, "те, що відбувається на Донбасі, є геноцидом".

Нагадаємо, раніше речник президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін "готовий до переговорів" із Заходом щодо кризи, спровокованої скупченням російських військ на кордонах України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua